0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Тајни богатства женски и жени плус пушани панталони Арктичко бело животно

Тајни богатства женски и жени плус пушани панталони Арктичко бело животно

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Свилените меки панталони од тајни богатства во забавно животинско и цветно печатење додаваат малку пизаза до спиење или во секое време. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. ИНСЕАМ : 28 ". Опуштено вклопување. Повлечете го стилизирањето со засрамено лента за половината. 2 предни џебови. 93% полиестер/7% спандекс. Машината што се мие. Увезено. Печатете ги панталоните за жени за жени од тајни богатства.

За производот

Избор на клиент