0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
14к жолто злато тенок хартија клип Хуги обетка - жени

14к жолто злато тенок хартија клип Хуги обетка - жени

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

14К жолто злато тенки хартиени клип Хуги обетка - жени. Безвременски класик во гардеробата на секоја жена, нашите 14 обетки на Карат Хуги издвојуваат висок квалитет на полски, кој ќе ја прободе секоја облека. Овие обетки се совршено направени за акцентирање на карактеристиките на лицето и доволно едноставни за да одат со кој било стил без да го одвлекуваат вниманието. Лесно да се отвори затворач го прави совршено затворање за брза примена и отстранување на 100% загарантирано. Ако има некој проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведено. Целиот декоративен процес е направен под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница. Загарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). 14к жолто злато. Жолта златна боја. Кастинг. Обетки на Хуги. Шарки-со-измешана-пост. Без камен. Возрасни/постари/тинејџери. Жени (женски). Висина : 14,43мм. Ширина : 2.24мм. Длабочина : 9.10мм.

За производот

Избор на клиент