0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Девојче за климари на мали деца, истегнете руно, долга долна облека, сет

Девојче за климари на мали деца, истегнете руно, долга долна облека, сет

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Истегнување на руно долга долна облека, 2 парчиња сет (девојки за деца) етикета без обележја. Пријатно истегнување руно за изолација и мекост. Потопли манжетни за рачно за лесно поставување. Одржува форма во текот на повеќе перење.

За производот

Избор на клиент