0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Компатибилно куќиште за замена на термостати за 1997 година- Мерцедес Бенз Ц 1999- Мерцедес Бенз Ц 1994- Мерцедес Бенз Ц 1998- Мерцедес Бенз СЛК230

Компатибилно куќиште за замена на термостати за 1997 година- Мерцедес Бенз Ц 1999- Мерцедес Бенз Ц 1994- Мерцедес

DEN 1916.00
Достапно за нарачка

Достапност

PRODUCT SPECIFICSFit : Direct Fit Quantity : Sold individually Material : Stainless Steel Includes : Gasket Thermostat Included : With thermostat Opening Temperature Rating : 192 degrees Interchange Part Number : 33932, 14589 Warranty : 1-year Replacement unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement За вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Замената е професионален бренд за автободи, делови за осветлување, електрични, сопирачки, суспензија, внес и издувни гасови и производи за ладење и греење. Сите брендови за замена вклучуваат 1-годишна, неограничена гаранција за километража. Број на размена на дел : 33932, 14589.

За производот

Избор на клиент