0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Исечете го женскиот кабелски плетен џемпер со долги ракави, големини XS-XXL

Исечете го женскиот кабелски плетен џемпер со долги ракави, големини XS-XXL

DEN 575.84
Достапно за нарачка

Достапност

Постудените временски услови повикуваат на пријатни џемпери и топли чаши чај. Еве сега, кабелскиот плетен џемпер со кабел, крајниот есен и зимски главен дел за удобно покривање и непобитен стил. Изработено со мешавина од плетени со кабел и текстурирани шевови, има затегнат половината за женско, склопување на кривата и затегнување за да ви даде дополнителна топлина што ви треба. Пополнете го изгледот со кожни карго панталони со лажички (продадени одделно) и бучен пар чизми за блок -потпетици за додаден раб. Само на. Материјал : 80% акрилик/10% вискоза/6% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. Fit : Полу-опремена. Деколте : Преклопување на теренот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мешан бод; меко плетено; Затегната половината. Cableенски кабел плетен џемпер од пуловер од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

За производот

Избор на клиент