0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Женски џакард летачки џемпер

Женски џакард летачки џемпер

DEN 352.00
Достапно за нарачка

Достапност

Theенскиот џакард џемпер на Flate jacquard Flyaway Cardigan е совршен за оние денови кога врвот со кратки ракави не е доволен, а редовниот џемпер или јакна е премногу затнат. Направено од лесен и истегнат рајон, овој кардиган е изработен од елегантна ткаенина од џакард што ќе ве задржи топло без да се чувствувате рестриктивно. Flyaway отворените предни драпери убаво и обезбедува шик профил, додека долгите ракави можат да се носат нагоре или надолу. Овој врв има опуштено вклопување и е достапен во најразлични разновидни стилови. Тоа е совршен последен слој на вашиот обичен пролет и есенски ансамбл. Изборен слава женски џемпер џемпер од кардиган : 100% рајон. Џемпер од кардиган. Изградба на ткаенини quакард. Flyaway Отворен фронт. Долги ракави . Опуштено вклопување. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, користете волна/нежен циклус на миење, само белило на нехлор кога е потребно, преобликувајте, лежете рамно на суво, ниско железо.

За производот

Избор на клиент