0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Neutral Industries Neutral Bohemian Belb Bunches Graphic Art Black Framed Art Print Wall Art, сет од 3, дизајн од JJ Design House LLC

Neutral Industries Neutral Bohemian Belb Bunches Graphic Art Black Framed Art Print Wall Art, сет од 3, дизајн

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Пополнете го секој простор во вашиот дом или канцеларија со нашите врамени wallидни уметнички комплети. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е поставено во рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси. Барате парче изјава? Нашите кутии врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : сет од 3 парчиња, секоја табла е врамена од 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : цвет, цветни, билка, ботанички, сприги, цвет, преглед, форми, бохо, боемјан. Курираните комплети за wallидни уметности ви овозможуваат лесно да ја завршите темата за секоја просторија. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Дизајн од JJ Design House LLC.

За производот

Избор на клиент