0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Летајте летање на минијатурна лажица лажица, Оз

Летајте летање на минијатурна лажица лажица, Оз

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Имајте на ум, риболовците имаат доверба во риболовната справи со летање од 1952 година. Со толку многу историја на риболов, мувата мува мора да направи нешто како што треба! Колку повеќе ја свиткате лажицата миноу, толку е побавно. Исфрлете го, оставете го да тоне, повлечете го и почекајте рибата да ја спојува како што паѓа. Летајте летајте со лажица миноу лажица, 1 мл : колку повеќе ја свиткате лажицата миноу, толку е побавно. Извадете го, оставете го да тоне, повлечете го нагоре. Повеќето хитови се случуваат кога ќе падне лажицата. Достапно во разни бои.

За производот

Избор на клиент