0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време на одмор Микроплуш фрлање, снегулка од слонова коска од слонова коска

Време на одмор Микроплуш фрлање, снегулка од слонова коска од слонова коска

DEN 184.80
Достапно за нарачка

Достапност

Уживајте во грицкање во ова меко и пријатно фрлање на време на одмор. Овозможува топлина и издржливост што е прифатлива и лесна за чистење. Фрлањето за време на празниците за време на празниците е совршено за домот, патувањето и многу повеќе. Фрлање на време на одмор на време на одмор : Фрлање на снегулка од слонова коска. Ткаенина : 100 проценти полиестер. Грижа : Машината за перење. Мерки за фрлање : 50 "x 60". Увезени; направено во Кина.

За производот

Избор на клиент