0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Лесно-пишано бебе и дете девојче скокање, големини со месеци-5Т

Лесно-пишано бебе и дете девојче скокање, големини со месеци-5Т

DEN 207.68
Достапно за нарачка

Достапност

Апсолутно симпатична за неа! Ова печатено џемпери на девојчињата за бебиња и мали деца со лесни ситни карактеристики на ракави за поставување на рафли за симпатична и стилска талент. Изработено во удобен памук, оваа џемпери има еластична лента за половината што ќе помогне да се чувствува пријатно со часови на беспрекорно време на игра со семејството и пријателите. Совет : Овој главен гардероба е одличен додаток на нејзината нова сезонска гардероба! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Плоча на предните копчиња. Ракави : ракави на ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Еластична лента за половината за дополнителна удобност; контрастни отпечатоци. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Скокачи за девојчиња за бебиња и мали деца од Easy-Peasy.

За производот

Избор на клиент