0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Амазонија Уллоа тик завршено столици за редење на внатрешен двор, сет од 4

Амазонија Уллоа тик завршено столици за редење на внатрешен двор, сет од 4

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Посветени да обезбедат сетови за квалитет на премиум со елегантен дизајн што ќе го направи вашиот дом да се истакне над останатите. Изработено од цврсто дрво во тиково завршување, одгледувани во 100% управувани шуми во Бразил и сертифицирани од ФСЦ (Совет за шумско управување), овој мебел е познат по својата долговечност и занаетчиство по прифатлива цена. Столот е исто така изработен од алуминиум и временска мрежа со потпирачи за потпирачи од 100% сертифицирано дрво од FSC во тиково завршување. Примена на заптивната смеса за нафта се препорачува да се одржи бојата и да се продолжат деталите за производот за издржливост на дрво. Димензии на столот : 23 "l x 22" w x 37 "h • Димензии на седиштето : 18" d x 18 "w x 18" ч. Надворешен материјал за рамка : Цврсто дрво. Вклучени перничиња : бр. Капацитет за тежина : 250 lb . гаранција на производот : 1 година ограничена. Потребно е собрание : Да. Редење : Да.

За производот

Избор на клиент