0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Говедско говедско месо со зеленчук и јачмен кондензирана супа, 10. ул

Говедско говедско месо со зеленчук и јачмен кондензирана супа, 10. ул

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

За вистинскиот домашен вкус на говедско, јачмен и зеленчук во еден вкусен оброк, достигнете со говедско месо со голема вредност со зеленчук и јачмен кондензирана супа. Оваа супа е толку богата и вкусна што може да ги задоволи дури и најголемите апетити. Срдечни парчиња зачинето говедско месо се готват со вистински јачмен, моркови, компири и домати за да се создаде густа и срдечна залиха која испорачува огромен вкус по прифатлива цена. Без синтетички бои или вештачки вкусови, знаете дека секоја врежана лажица е вистинската зделка. И со само 1 грам маснотии по порција, можете да бидете сигурни дека тоа е одличен додаток на секој здрав начин на живот. Кога барате срдечна, задоволувачка супа за кој било оброк од денот, не гледајте подалеку од говедско месо со голема вредност со зеленчук и јачмен кондензирана супа. Производите за голема вредност им овозможуваат на семејствата прифатливи, високо квалитетни опции за потрошувачка на намирници и домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Направено со вистинско говедско месо, моркови, компири, јачмен и многу повеќе. 1g маснотии по порција. 10.5oz може.

За производот

Избор на клиент