0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Студио Менс опуштено вклопување во манжетни фармерки со манжетни, големини на половината 29 -38

Студио Менс опуштено вклопување во манжетни фармерки со манжетни, големини на половината 29 -38

DEN 239.68
Достапно за нарачка

Достапност

На секој човек му треба добар пар фармерки за мажи во неговиот плакар. Вие заслужувате одличен пар. Вознемирените детали се одличен контраст со паметниот манжетен глужд. Без разлика дали се спарени со патики или облечени со копче надолу, овие ултра удобни фармерки ја комплетираат секоја машка гардероба. Опуштено вклопување. Среден пораст. Копче и поштенски мува. Класичен 5 џеб Jeanан стајлинг. Потресени детали пред нозете. Манжетни глуждови. 100% памучен тексас. Машина за перење. Увезени. RIP & поправка Опуштено тексас од епско студио.

За производот

Избор на клиент