0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Папилио чинија мала сина боја

Папилио чинија мала сина боја

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Инспирирана од морето, оваа прекрасна чинија во меко сино е совршен крајбрежен акцент. Користете како сад за центар или како украсен предмет на која било површина. Отворениот дизајн и разиграната шема на риби го прават тоа како привлечно парче каде и да е поставено. Папилио чинија мала сина боја.

За производот

Избор на клиент