0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Традиционална област за килим ориентална сина боја, задебеница за затворен простор за чистење лесен за чистење

Традиционална област за килим ориентална сина боја, задебеница за затворен простор за чистење лесен за чистење

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Создадете елегантна атмосфера со овој квалитетен традиционален килим во областа со центар на медалјон. Прекрасен придружник на многу видови стилови на украсување. Машина за напојување направена од полипропилен предиво на јута поддржувајќи се за значително чувство. Луксузен поглед на цената на вредноста што работи со кој било буџет. Вакуум на поставување на висок куп; Место чисто со вода кога е потребно. Не бели. Традиционален килим од 2x8 област (2'3 '' x 7'3 '') Ориентална сина боја, тркач на затворен простор за чистење лесен за чистење. Добро одговара за ходникот, влезот, кал. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен традиционален стил со примарна сина сенка и акценти на затегнување. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

За производот

Избор на клиент