0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Одморот засолниште Грешам Тафутиран со тапациран кревет, полн, сив

Одморот засолниште Грешам Тафутиран со тапациран кревет, полн, сив

DEN 1791.68
Достапно за нарачка

Достапност

Дали вашата спална соба е подготвена за свеж преуредување? Обидете се со остатокот засолниште на плоштадот Грешам, тапациран во тапациран кревет. Оваа прекрасна и софистицирана глава, исто така, вклучува тапацирани странични шини. Веќе имате пролет во кутија? Совршено. Цврстиот систем за поддршка на железо работи со вашата кутија пролет за силна основа. Сега сè што ви треба е душек за засолниште. Всушност, овој кревет е компатибилен со сите душеци за засолниште. Изберете од шест опции за боја на тапацир и шест големини на креветот. Тоа освежување во спалната соба што сте го посакувале е со еден клик. Изберете го тапациран кревет Грешам сега. Одморот засолниште на Грешам плоштад тапациран кревет, полн, сив : безвременско затегнување : Нашиот класичен дизајн на плоштад, изгледа софистициран и убав. Инспирирана од постелнина : Нашата ткаенина тапацир има мека текстура слична на постелнина. Изберете од 6 бои : Достапно во јаглен, морнарица, крем, сива, беж и црна боја. Цврста поддршка : Добијте силна поддршка со нашиот систем за поддршка и пролет. Капацитет на тежина : Овој кревет за возрасни има капацитет за тежина од 600 фунти. Погоден превоз : Грешам креветот се испорачува десно од вашата врата во една кутија. Компатибилност : дизајниран да работи совршено со сите душеци за засолниште за одмор. Изберете од 6 големини : Достапно во Кинг, Калифорнија Кинг, кралица, Фул, Твин XL и Близнак. Основно склопување : Земете пријател и шрафцигер со глава на Филипс за да се соберат. Спецификации : Собрани производи мерки 80 „l x 56“ w x 46 ”h, тежи 59,5 фунти. Димензии на пакетот : 60 "l x 28" w x 4 "h, тежи 66,8 фунти. Потребно е склопување. Кликнете овде за да ги видите упатствата за склопување. Материјал за рамки : Дрво. Материјал за нога : пластика. Боја на производот : сива. Големина на производот : Полн.

За производот

Избор на клиент