0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Судбина: Take King - клучен уметнички постер со дрвена магнетна рамка, 22.375 34

Судбина: Take King - клучен уметнички постер со дрвена магнетна рамка, 22.375 34

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Осветлете ја секоја просторија со оваа судбина : Take King - Key Art Wall Post. Постерите за трендови се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и се печатени на премиум постер хартија што ги подобрува боите. Закачете го овој постер со магнетната рамка за да додадете совршен завршен допир на вашиот wallиден декор. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни брендови и естетски дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер, па дури и возрасен, Trends International има постер што ќе го сакате. Трендови Меѓународна судбина : Take King - клучен уметнички постер со дрвени магнетни рамки Постери Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и појава на лагерна кожа. Лесно за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 40 "x 24" x .5 ".

За производот

Избор на клиент