0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Chafe Industries Cafe and Isuse Cote Calligraphy grain Comphate Quote, 7, дизајн од Lu + Me Designs

Chafe Industries Cafe and Isuse Cote Calligraphy grain Comphate Quote, 7, дизајн од Lu + Me Designs

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 17 x 0,5 x 7 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : калиграфија; Кафе, Исус, цитат. Дизајн од Lux + Me Designs.

За производот

Избор на клиент