0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кели срцето отпечати деца затемнувања за затемнување, л, сет од 2

Кели срцето отпечати деца затемнувања за затемнување, л, сет од 2

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Засилете ја драмата на вашата елегантна дневна соба со додавање на овие затемнувања за затемнување на просторијата за печатење на Кели. Нивните карактеристики на затемнување вклучуваат намалување на бучавата, затемнување на просторијата, изолација за заштеда на енергија и заштита од сурова сончева светлина. Прекрасно направени, тие ќе ги обликуваат вашите прозорци додека чуваат несакана светлина, правејќи го вашиот простор за живеење уште пожесток. Закачете ги во вашиот дом денес и направете ги во фокусна точка на секоја просторија што ќе ја изберете. Вклучува 2 завеси на панелот за прозорци. Карактеристиките на затемнување вклучуваат намалување на бучавата, затемнување на просторијата, изолација за заштеда на енергија и заштита од сурова сончева светлина. Машината што се мие во ладна вода, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско и топло железо по потреба. Лала + Баш.

За производот

Избор на клиент