0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Stuple Inture Зимски празник за пребарување на зборови, Божиќни фрази врамени wallидни уметности дизајн од Дафне Полсели, 11 14

Stuple Inture Зимски празник за пребарување на зборови, Божиќни фрази врамени wallидни уметности дизајн од

DEN 671.84
Достапно за нарачка

Достапност

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност“. Ние започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво, и го завршиме со текстуализиран финиш на мозочен удар. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво, и го завршуваме со текстуриран BRH мозочен удар. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

За производот

Избор на клиент