0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Микрофибер соба за еуфорија, затемнувајќи ги громските панели за завеси

Микрофибер соба за еуфорија, затемнувајќи ги громските панели за завеси

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Карактеристики : -Термички поддржана од канцеларија. -Солидни бои го надополнуваат кој било дом Д ???? Кор. -Метални громити се вклопуваат до 1,5 "Декоративна завеса за завеси (продадени одделно). Материјал : -синтетички. Парчиња вклучени : -1 "Д. Длабочина на панелот - предна кон грбот : -0,25 ". Тежина на панел : -1,5 фунти. BLNA1025 има термички поддржан од пена. Цврстите бои го надополнуваат секој дом Д Кор. Металните громити се вклопуваат до декоративна шипка за завеси од 1,5 '(продадено одделно). Увезени. Полиестер за перење машина. Затемнување на просторијата, намалување на бучавата, енергетски ефикасни, термички придобивки. Тип на производ : единечен панел. Модел : Цврст. Материјал : Синтетички. Вклучени парчиња : 1. Метод на чистење : Машината за перење. Панел за димензии : 84 '' l x 54 '' W x 0.25 '' D или 95 '' L x 54 '' W x 0.25 '' D. Длабочина на панелот - предна кон грб : 0,25 ''. Тежина на панел : 1,5 фунти.

За производот

Избор на клиент