0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Едноставно Daisy Periwink Stripe Decorative Throw Pillow, бело сино зелена

Едноставно Daisy Periwink Stripe Decorative Throw Pillow, бело сино зелена

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Опуштете се во полето на диви цвеќиња со сината перница за ленти од перивинкл од колекцијата на пустината од диви цвеќиња. Истурете ја оваа перница на вашиот кревет, софа или фотелја за да го освежите секој простор за живеење со лесен и воздушен шарм. Природните бои и меките флорали на оваа колекција ќе ве вклучат во едноставна елеганција. Едноставно Дејзи Перивинкл лента за декоративна перница за фрлање. Мека вртена полиестерска надворешност. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

За производот

Избор на клиент