0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Спреј за сончање на сончање Копертон, СПФ спреј за сончање, 8. Оз

Спреј за сончање на сончање Копертон, СПФ спреј за сончање, 8. Оз

DEN 168.32
Достапно за нарачка

Достапност

Без оглед за која активност на отворено за која сте страствени, Coppertone Sport Continual SPF 30 спреј за сончање е на вашиот тим. Дизајнирано да остане силен кога се пот, овој SPF со сончање со високи перформанси SPF 30 ве штити од сонцето со издржлива и формула за сончање отпорна на вода (80 минути). Оваа сончање на сончање со спреј за копертон нуди заштита од широк спектар UVA/UVB во навлажнувачка формула и има континуиран распрскувач за примена од кој било агол. Секое копертон за сончање создава традиција на доверливи, квалитетни производи за заштита на сонцето. Копертон повеќе од 75 години обезбедува континуирана иновација и е изгласан за најверниот бренд за сончање. Или уживање во попладневно забава на сонце. Користете и повторете го спреј за сончање на копертон како што е насочено.*Гласаше најмногу доверлив бренд за сончање од американски купувачи врз основа на студијата за американска доверба во Брендспарк 2022. Едно шише 8,3 унца шише Coppertone Sport SPF 30 спреј за сончање. Спреј на Копертон Спорт на сончање има континуиран распрскувач за примена од кој било агол и е лесно да се аплицира за брза, дури и покриеност. Сонцето за сончање со широк спектар нуди заштита од UVA/UVB. Coppertone Sport SPF 30 спреј за сончање е отпорен на вода (80 минути) и останува на силно кога се потите. Спрејот за сончање на Sunscreen Coppertone е ослободен од бои, Paba, Octinoxate и Oxybenzone. Гласаше најверниот бренд за сончање од страна на американските купувачи врз основа на студијата за американска доверба во Брендспарк 2022 година. Користете и повторете го спрејот за сончање на копертон како што е наведено.

За производот

Избор на клиент