0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Модни чизми за бои во боја на Јосмо

Модни чизми за бои во боја на Јосмо

DEN 311.52
Достапно за нарачка

Достапност

Совршено за секоја пригода, овие чизми со ниска потпетица се удобна модна изјава без разлика каде оди вашата девојка. Затворањето на патентите им овозможува да бидат соблечени и да се носат со леснотија и да имаат пом пом. Сјајната шема на петицата е стилски додаток што го разликува овој чевел од неговиот инаку традиционален дизајн. Обични чизми. Затворање на патент. Блок во боја.

За производот

Избор на клиент