0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност „Пале Роуз панел на бело гроздобер v2 'платно уметност од Чери Блум

Трговска марка ликовна уметност „Пале Роуз панел на бело гроздобер v2 'платно уметност од Чери Блум

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Уметник : Cheri Blums Ubject : Floral Style : Rustic Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има крем роза насликана на беж постелнина. И во отпечатоци со отворено издание и лиценцирани производи од повеќе од 40 компании. Можеби уметноста на Чери стана толку популарна заради нејзината природна елеганција и нејзината мироубивост. Мирни, мирни линии, едноставни форми и свежо создадени патинци го карактеризираат нејзиниот стил. Според зборовите на Чери, "Мојата уметност има класична насока, но секогаш со современа спонтаност и едноставност ". Cheri Blum 'Beal Rose Panel на бело гроздобер V2' Canvas Art.

За производот

Избор на клиент