0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време на одмор Верувајте во торба за подароци во Дедо Мраз

Време на одмор Верувајте во торба за подароци во Дедо Мраз

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Дајте го подарокот за расположи за одмор кога ќе ги завршите вашите подароци во време на празник, верувајте во торбата за подароци во Дедо Мраз. Оваа празнична торба за подароци има црвена позадина и црна лента со сребрена тока за да изгледа како костум на Дедо Мраз. Една мала бела силуета на Дедо Мраз и неговата ирваси што ја влечат сангата лета над „Оваа куќа верува во Дедо Мраз“, печатена во бела скрипта. Сребрена и бела ознака за подароци со снегулка е прикачена на рачките на црвената лента. Впечатливите бои и празничниот дизајн сигурно ќе шират радост на примателот. Само додадете малку шарена хартија за ткиво или закачете лак на рачките и подготвено е да одите. Чувајте некои од овие празнични торби за подароци на рака за да ги завиткаат подароците од чудно облик, или тие се совршени за надавање домашни третмани. Пар со други торби за подароци за време на празници и материјали за завиткување за да бидете сигурни дека сите ваши подароци се претставени со убов! Поедноставете ја сезоната кога го користите времето за одмор Верувајте во торба за подароци Дедо Мраз за да ги завиткате подароците. Време на одмор Верувајте во торба за подароци во Дедо Мраз : празнична торба за подароци со црвена позадина и црна лента со сребрена тока за да изгледа како костум на Дедо Мраз. Една мала бела силуета на Дедо Мраз и неговата ирваси што ја влечат сангата лета над „Оваа куќа верува во Дедо Мраз“, печатена во бела скрипта. Златните сјајни рачки со лента овозможуваат лесен транспорт. Сребрена и бела ознака за подароци со снегулка е прикачена на рачките на црвената лента. Лесен и еднократно. Сезонски и празничен. Пар со други вреќи за подароци за одмор и материјали за завиткување за да се создаде крајна празничка вибрација.

За производот

Избор на клиент