0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Глава за глава на грбот на грбот на грбот на грбот

Глава за глава на грбот на грбот на грбот на грбот

DEN 207.84
Достапно за нарачка

Достапност

Подготвени сте да постигнете нов тренинг врв? Резервоарот за ракави без ракави на главата поставува нова лента за кошули со теретана што обезбедува удобност и поддршка што ви е потребна за време на вашите вежби. Овој врв на атлетски резервоар е направен со ткаенина за брзо сушење, дизајнирана да ви помогне да ја фати влагата од вашата кожа за да можете да останете суви за време на вашата вежба. Моделот е 6’1 ”и носи големина на атлетска форма. Го гушка горниот дел од торзото и дозволува просторија во средниот дел. Екипаж. Дизајнот без ракави овозможува целосна слобода на движење кога најмногу ви е потребна. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машки резервоар без ракави од глава.

За производот

Избор на клиент