0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 383.68
Достапно за нарачка

Достапност

Потпис од Levi Strauss & Co. Атлетик вклопувачки хибридни хибридни хибридни нудат модерна вклопување и целодневна удобност. Изработена од инженерска ткаенина од премија флексибилна твил која се движи со вас, овие чиности се опуштени преку седиштето и бутот и се затегнуваат од коленото до глуждот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина 32. Фулер се вклопува низ седиштето и бутот што се лизга од коленото до глуждот. Приближно. ИНСЕАМ : 32 ". Затворање на копчето за копче. Продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

За производот

Избор на клиент