0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност Перл Шоал x Канвас уметност од Филип Хугонард

Трговска марка ликовна уметност Перл Шоал x Канвас уметност од Филип Хугонард

DEN 1530.08
Достапно за нарачка

Достапност

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Перл Шоал Х“ платно уметност од Филип Хугонард : Уметник : Филип Хугонард. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Избор на клиент