0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност Зимски татнеж платно уметност од Деб Ли Карсон, златна украсна рамка

Трговска марка ликовна уметност Зимски татнеж платно уметност од Деб Ли Карсон, златна украсна рамка

DEN 1530.08
Достапно за нарачка

Достапност

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено-затегнување парче во златна украсна рамка има коњи во снегот. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee.

За производот

Избор на клиент