0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Шелоха девојки со долг ракав чувар и дното, UPF 50+, сет за пливање со 2 парчиња, големини 4-16

Шелоха девојки со долг ракав чувар и дното, UPF 50+, сет за пливање со 2 парчиња, големини 4-16

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Спортски лисја од палми со повеќе бои, сет за пливање со долги ракави се карактеризираат со UPF50+ заштита од сонце, брзо сушење 4 патни ткаенини за истегнување за удобност и заштита. Долг ракав, пливање на врвот со цврсти/печатени спојки со долги ракави. Целосна предна обвивка. Цврста боја на дното што се совпаѓа со цврсто на ракавите. Таа може да остане на отворено подолго, да биде удобна и заштитена. Машина за перење. UPF50+ заштита од сонце. Брза ткаенина за сушење. Удобно и издржлив. Одлично одговара. Одличен квалитет.

За производот

Избор на клиент