0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Петит Лем бебе момче моден спиење

Петит Лем бебе момче моден спиење

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Зимските ноќи не се натпревар за овој кадифен и пријатна спиење! Овој заспан со нозе има кадифен крем Raglan ракави, и сиво тело со графичка поларна мечка печатење на градите и печатење на сите, спротивставени манжетни и деколте, и фронтален патент со целосна должина за лесно облекување. ● Состав : руно, 60% памук, 40% полиестер ● Состав на ракави : кадифен, 100% полиестер.

За производот

Избор на клиент