0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сечилото на бришачот на ветробранско стакло на зракот од дожд, 17 B17-- 840005-2

Сечилото на бришачот на ветробранско стакло на зракот од дожд, 17 B17-- 840005-2

DEN 265.12
Достапно за нарачка

Достапност

Аеродинамичен спојлер за да се намали лифтот на ветерот. Решение за квалитетно сечило на зракот што ги исполнува или ги надминува стандардите на производителите на оригинална опрема. Лесна за инсталирање Проверка Компатибилност со вашето возило : Кликнете на придобивките од производите на приходи Премиум Технологија на сечилото на зракот, кривината дизајн обезбедува мазна, практично без низа, избришете го супериорниот асиметричен спојлер за перформанси на ветерот, обезбедува најдобро намалување на лифтот на ветерот со голема брзина тивка, без шетање TEC3® гума од гума TEC3® гума гума од гума TEC3® гума Со заштитната обвивка обезбедува мазно, тивко бришење и штити од елементи Добрата издржливост Оптимална искривување и дистрибуција на притисок за повеќе рамномерни и продолжени информации за бришачите на сечилото и одржувањето на дождот - Совети за X® за да ви помогнат да ги надминете елементите - дали сте ги смениле вашите Во последно време сечи на бришачи? Сечилата на бришачите треба да се заменуваат на секои шест месеци до една година или веднаш штом ќе забележите разлика во видливоста на возењето. Сите производи од Rainx се дизајнирани да им помогнат на нашите клиенти самоуверен чекор пред мајката природа на патот. Во секој случај, Rain - X ќе ви помогне да се подготвите за неочекуваното. Кога сечилата на бришачите веќе не остваруваат правилен контакт со површината на шофершајбната, тие можат да започнат да пикаат, да ветат, прескокнуваат, размачкуваат или низа, намалувајќи ја видливоста на возењето. Expert-X Expert Fit Beap Wiper обезбедува оригинален дизајн на квалитет на опрема за возила првично инсталиран со технологија на сечилото на зракот. Без разлика дали Groundhog предвидува уште шест недели зима или рана пролет, неопходни се нови бришачи за да се подготват за 6 недели сурови услови за зимско возење или 6 недели пролетни тушеви. Без разлика дали Groundhog предвидува уште шест недели зима или рана пролет, неопходни се нови бришачи за да се подготват за 6 недели сурови услови за зимско возење или 6 недели пролетни тушеви. Кога прегледувате бришачи на бришачите, побарајте го следново : Новиот експерт за вклопување на лопати од Rain-X се одлична опција за одржување на технологијата и дизајнот на бришачот, првично инсталиран на возилото. Лесен начин да запомните проактивно да ги промените вашите бришачи на бришачите е да ги замените на денот на Groundhog. Expert-X Expert Fit Beap Wiper обезбедува оригинален дизајн на квалитет на опрема за возила првично инсталиран со технологија на сечилото на зракот. Кога прегледувате бришачи, побарајте го следново : . За последните 40 години, Rainx им обезбеди на возачите производи за да им помогне да ги надминат елементите. Аеродинамичен спојлер за да се намали лифтот на ветерот. Во секој случај, Rain - X ќе ви помогне да се подготвите за неочекуваното.

За производот

Избор на клиент