0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Потпис од Леви Штраус и Ко. Women'sенски и женски плус големина на средниот пораст на модерни права фармерки

Потпис од Леви Штраус и Ко. Women'sенски и женски плус големина на средниот пораст на модерни права фармерки

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Потпис од Леви Штраус S = 29 ". M = 31". L = 33 "ИНСЕАМИ. Затворање : Затворање на копчето со поштенски мува. Џебови : 5 џебови држат најважни работи. Карактеристики : Супер мека. Супер истегната ткаенина ја одржува својата форма цел ден; јамки за појас. Womenенски плус среден пораст модерни директно фармерки од потпис од Леви Строс & Ко.

За производот

Избор на клиент