0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Клара Кларк 18 ” -21” длабок џеб вграден лист за висок душек - мек двојно четкан микрофибер -хипоалергичен, кралица -Тел

Клара Кларк 18 ” -21” длабок џеб вграден лист за висок душек - мек двојно четкан микрофибер -хипоалергичен,

DEN 300.64
Достапно за нарачка

Достапност

Лесна нега и чистење - машина за перење во ладна вода и се сува суво на ниско ниво. Смешно е и кул на допир, со мекост што е неспоредлива со памучно дизајниран во широк спектар на вкусни бои за да го надополни вашиот декор, Clara Clark на Премиер 1800 колекцијата со микрофибер листови се дизајнирани да одговараат на вашиот стил. Овој поставен лист за кревети со големина на кралот е прилагоден на вашите точни потреби, поради неговиот хипоалергичен, убав и удобен дизајн . Само што е најдобро.

За производот

Избор на клиент