0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Замрзнати девојки од Дизни 4- металик обложена бомбаш јакна

Замрзнати девојки од Дизни 4- металик обложена бомбаш јакна

DEN 479.68
Достапно за нарачка

Достапност

Вашата девојка ќе ја сака оваа замрзната јакна од 2 бомбардери! Одликувајќи се со метален палто, ова ќе биде нејзината нова омилена јакна! Замрзнати 2 девојки 4-12 метални обложени бомбаши-јакна. Официјално лиценцирана замрзната 2. Бомбаш јакна. Елса и Ана. 100% полиестер. Упатства за нега на ткаенини : Измијте внатре. Машинско миење ладно со слични бои. Нежен циклус. Не бели. Tumble Dry Ship. Ниско железо на обратно.

За производот

Избор на клиент