0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Софија Активна од Superенска маица за слободен проток на Софија Вергара

Софија Активна од Superенска маица за слободен проток на Софија Вергара

DEN 560.00
Достапно за нарачка

Достапност

Без пот. Уживајте во опуштена, лесна маичка од фармерките софија со рамни шевови и ткаенина за влага за влага за максимална удобност. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Sin Preocupaciones. Дисфрута де Уна Камисета Камода и Холгада де Софија фармерки con co Sturas y tela absorbente para tu máxima comodidad. Ексклузивен en. Материјал : 77% најлон/23% спандекс/77% Nailon; 23% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Fit : Опуштено вклопување/Тале Холгадо. Деколте : екипаж/Куело Редондо. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : Кратка/манга Корта. Ockебови : Ништо/Нингин Болсило. Карактеристики : мрежни вметнувања за максимален проток на воздух; Влажна ткаенина за влага за да ви помогне да ве олади и суви/Apliques de malla para maximizar la circulación del aire; Тела Абсорбент Пара Ајудар А Мантенерте Фреска и Сека. Активна маица со кратки ракави на жените од фармерките на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

За производот

Избор на клиент