0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Двоен 5-парчен утешен сет, Kidz Mi Magical Unocher Super мек кревет во торба со реверзибилен утешител на виножитото

Двоен 5-парчен утешен сет, Kidz Mi Magical Unocher Super мек кревет во торба со реверзибилен утешител на виножитото

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Овој комплет за постелнина со еднорог на Kidz Mix е дизајниран да биде забавен и чуден и да го возбуди вашето дете за спиење. Тие ќе сакаат да ги гледаат своите омилени еднорози, виножита и цвеќиња отпечатени во весели бои скокајќи низ нивниот кревет. Реверзибилниот утешител, Шамс и плочата ви овозможува да создадете бесконечни комбинации за да може креветот на вашето дете да се ажурира со флип на перница. Оваа постелнина за микрофибер е издржлива и може да се задржи на секојдневната употреба на секое дете за наредната година. Пополнете го изгледот со координативните магични панели за прозорци на еднорог (продадени одделно). Комплетен сет вклучува удобност, 1 срам, рамен лист, вграден лист и 1 стандардна перници. 63 ”x 86” утешител. 20 ”x 26” срам. 66 "x 96" рамен лист. 39 "x 75" целосно еластизиран вграден лист за тесно вклопување на вашиот душек. Душек со длабоки близнаци до 12 ”. 20 "x 30" стандардна перница. Чуден еднорог, виножито и цвеќе во светли, весели бои. Микрофибер полиестерска конструкција за мекост и издржливост. Реверзибилниот дизајн нуди два погледи во еден забавен сет за постелнина. Машинско миење и суво, отпорни на избледени, отпорни на брчки и отпорни на пилули. Пополнете го изгледот со координативните панели за прозорци и завесата за туширање (продадено одделно). Загарантирано 100% задоволство! Ако не го сакате апсолутно овој производ, вратете ги во рок од 30 дена за целосна наплата. Ние ќе работиме со вас за да го решиме секое прашање и да се осигураме дека сте задоволни од вашето искуство.

За производот

Избор на клиент