0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Chrome Double Rung Неонски часовник - Избледи - Кливленд Кавалирс

Chrome Double Rung Неонски часовник - Избледи - Кливленд Кавалирс

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Овој официјално лиценциран неонски wallиден часовник е совршен додаток на секоја соба за игри, гаража или пештера на човекот. Овој импресивен часовник има два неонски прстени; Едниот е акцент обоен неонски прстен на надворешноста, а другиот е брилијантен бел неонски прстен на ентериерот на часовникот за да го осветли вашето омилено лого. Другите нагласувања вклучуваат куќиште на смола завршена од хром и капакот на лицето со висок степен на стаклена часовник. Механизмот на часовникот на кварцниот часовник со батеријата ќе го задржи долго време, додека неон го оддава вклучениот адаптер за наизменична струја. Неон е контролиран од синџирот на влечење и задниот дел од часовникот вклучува монтирање на wallид и има два режима - цврста состојба и трепкање. Длабочината на 3 ”на овој часовник во комбинација со зрачениот трепер на неон што го рефлектира куќиштето на хромот е сигурно да го направи овој часовник поп на кој било wallид! Официјално лиценциран часовник - овој wallиден часовник е опремен со еден акцент обоен неонски прстен на надворешноста на часовникот и брилијантен бел неонски прстен на ентериерот за да го осветли официјално лиценцираното лого . квалитетна конструкција - часовникот се карактеризира со куќиште на смола, завршено смола и Покрив за лице со стаклена часовник со висок степен. Неонскиот неон го оддава вклучениот адаптер за наизменична струја, додека механизмот на часовникот на часовникот со батерии ќе го задржи долго време . Лесна употреба и инсталација - можете лесно да го исклучите неонскиот и да го вклучите со удобен ланец за влечење и wallидот Висењето на монтирање на задниот дел од часовникот го прави привремено да се инсталира . Забавен акцент декор - длабочината на 3 ”и зрачениот трепер на неон и хром го прават ова стилско и функционално парче навистина да се појави на кој било wallид, што го прави совршен додаток на Секоја соба за игри, гаража или човечка пештера!. Детали за производот - Материјали : стакло со висок степен, хром, обликувана смола. Димензии : (дијаметар) 14,5 ”x (длабочина) 3”. Механизам за часовници на батеријата со батерија. Потребна е 1 АА батерија (не е вклучена). Вклучен адаптер за напојување со струја со 6 '. Wallид што виси монтирање на грб. ВАНО : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте официјално лиценцирана декларација за секој наш производи.

За производот

Избор на клиент