0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Крајни сопирачки предни керамички подложни сопирачки и комплет за ротор со хардвер WM80213

Крајни сопирачки предни керамички подложни сопирачки и комплет за ротор со хардвер WM80213

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Керамички сопирачки подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротор е безболно, економско решение за истрошени сопирачки. Комплетен со влошки за сопирачките, роторите и хардверот од не'рѓосувачки челик, овој комплет е дизајниран директно да ги замени фабричките сопирачки на вашето возило. Керамичките влошки за сопирачките се долготрајни, тивки и создаваат помалку прашина. Секој ротор е индивидуално избалансиран за да се спречи вибрациите на роторот и да се зголеми безбедноста. Крајните сопирачки комплети за сопирачките се дизајнирани специјално за вашето возило. Внесете го вашето возило за да обезбедите соодветно вклопување. Крајни сопирачки предни керамички подлошки за сопирачките и комплет за ротор со хардвер WM80213. Вклучува влошки за керамички сопирачки, ротори и хардвер за инсталација од не'рѓосувачки челик. Керамичките влошки за сопирачките се долготрајни, тивки и создаваат помалку прашина. Директно ги заменува фабричките сопирачки. Секој комплет е специјално дизајниран да одговара на вашето возило совршено. Безболното решение за враќање на истрошените сопирачки. Fits : Buick Rainier 2006-2007; Chevrolet Trailblazer 2006-2009; ГМЦ пратеник 2006-2009; Isuzu Ascender 2006-2008.

За производот

Избор на клиент