0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Посно џебови шунка и чедари замрзнати сендвичи брои

Посно џебови шунка и чедари замрзнати сендвичи брои

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Ставете се со протеини и гориво на сендвичи со посно џебови што се наводнуваат со уста. Направено со премиум месо, 100% вистинско сирење и без вештачки вкусови. Сега тоа е легитимно. Nestle® Lean Jockets® Brand Chret-Grain Crurst Hickory Ham & Cheddar Sandwices . шунка, намалено масно чеда сирење и сос направен со цела жито кора . добар извор на протеини . направени со 100% вистинско сирење . без вештачки вкусови . Соединетите Американски Држави прегледани и поминати од Министерството за земјоделство . на 1 сендвич : 270 калории . 4 G SAT маснотии, 20% DV . 540mg натриум, 23% DV . 5 G шеќери . 12g протеини, 15% DV . калциум 20% ДВ . видете информации за исхраната за содржина на маснотии и натриум на SAT . 2 сендвичи.

За производот

Избор на клиент