0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Гербер Бебе и Дете за момчиња, кошули, шорцеви и панталони поставени 4-парчиња

Гербер Бебе и Дете за момчиња, кошули, шорцеви и панталони поставени 4-парчиња

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Започнете го топлото време со нашите 4-парчиња сетови! Секој сет вклучува две кошули, еден пар шорцеви и еден пар панталони. Направено со мек памук, секое парче облека е удобно и дише. Нежно е на чувствителна кожа и ќе го задржи вашето малечко да се чувствува кул во топлината. Панталоните и шорцевите имаат нежна еластична лента за половината, која е дизајнирана за најголема удобност на стомакот на вашето дете. Подананите ленти ги олеснуваат промените во пелена, или ако вашето малечко е ситно обучено, полесно за малите раце да се повлечат нагоре и надолу. Кошулите со кратки ракави се карактеризираат со вратот на екипажот за ладен, секојдневен стил и удобност. Нашите комплети од 4 парчиња се направени така што ќе можете лесно да ги мешате и да одговарате на облеките на вашето дете. Совршено за играње во затворено или на отворено, овие облеки се одлични за секојдневно носење. Секое парче во овој сет е машина што може да се пее и може да се суши. Го имавме овој производ независно сертифициран со Стандард 100 од ОЕКО-Текси, така што не мора да се грижите за штетните материи во облеката на вашето бебе. Стандард 100 од OEKO-Texâ® #1709050 Centexbel www.oeko- /Standard100 вклучува еден пар шорцеви, еден пар панталони и две кошули. Панталоните и шорцевите имаат нежна еластична лента за половината за да го задржите вашето малечко стомакот удобно во текот на целиот ден. Совршено за да се мешаат n совпаѓање за да го одржите вашето малечко ладно во топло време. Сина и сива шема на бои со рино и природна уметност отпечатена на кошули. Уметноста е печатење на екран и печатење. Кошули се карактеризираат со вратот на екипажот за удобност и обичен стил. Број на сертификација на OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-Texâ® #1709050 Centexbel www.oeko- /Standard100. Машинско миење / сушење суво.

За производот

Избор на клиент