0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност „Постер за патувања 111“ платно уметност од Фенер Прес

Трговска марка ликовна уметност „Постер за патувања 111“ платно уметност од Фенер Прес

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Уметник : Lantern Presssubject : Architecture Style : Modern & Moderner Product Type : Gallery-обвиткано платно Арттис подготвено за обесено, уметничко дело завиткано од галерија има река што работи под лаковиот мост, врамена од дрво. За создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Lantern Press 'Travel постер 111' Canvas Art.

За производот

Избор на клиент