0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Gerber Baby & Toddler Girl Snug Fit Foot памучни пижами, 2-пакет

Gerber Baby & Toddler Girl Snug Fit Foot памучни пижами, 2-пакет

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Нашите памучни пижами се безбедни, меки, пријатни и секако слатки! Секој пар пижами девојки и пижами на бебе момче е направен со мека памучна ткаенина што вие и вашето малечко ќе ја обожавате. Го имавме овој производ независно сертифициран со Стандард 100 од ОЕКО-Текс, за да не мора да се грижите за штетните материи во облеката на вашето бебе. Секој пар на нозе PJ има преден патент кој ќе ги задржи промените во средната ноќ брзо и едноставно. Тие се дизајнирани со привлечно вклопување за да го чуваат вашето малечко безбедно во текот на целата ноќ. Сите големини 24м и помали имаат табулатор за безбедност на врвот на патентот за да се спречи патентот да pирка на слатката брада на вашето мало. Поголеми димензии (големини на мали деца) не го карактеризираат табулаторот за безбедност. Дајте им на овие памучни пижами како внимателен и практичен подарок за туш за бебиња. Овој пакет вклучува два пара памучни пижами со нозе. Вклучува два пара памучни пижами со нозе. Бебе и пижами за бебиња и мали деца дизајнирани со привлечно вклопување за да го чуваат вашето малечко безбедно во текот на целата ноќ. Предниот патент овозможува лесни промени во ноќта. Големини од 3М -24М Безбедност на карактеристиките за удобност (големини на мали деца не) . Еден пар жолт со бели точки, еден пар слонова коска со жолт трим и елен/цветно печатење. Побарајте го нашето бебе и дете на нозе PJ со нашите 2-парчиња и 4-парчиња памучни PJ за одличен подарок за туширање за бебиња. Машинско миење / сушење суво.

За производот

Избор на клиент