0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Samsung Galaxy Note со висок квалитет на TPU случај во употреба со Samsung Galaxy Note 3-Pack

Samsung Galaxy Note со висок квалитет на TPU случај во употреба со Samsung Galaxy Note 3-Pack

DEN 271.84
Достапно за нарачка

Достапност

Samsung Galaxy Note 10 случаи на TPU. Направено од кристален браник на рабовите и технологијата за апсорпција на шок на перничињата на аглите. Овој висок квалитетен, уникатен TPU случаи, исто така, нуди тенок и ултра елегантен случај, додава скоро нула тежина на вашиот телефон и неверојатно јасен случај, го истакнува дизајнот на вашиот телефон. Посебниот производ дополнително има заштита од секојдневно абење и солза, гребнатини, ознаки и гребење и прегратки на секој агол на вашиот телефон и ви овозможува да добиете подобар зафат. Исто така, доаѓа со прецизни исечоци за приклучокот за слушалки, Chrger и други функционални пристаништа ова 3 x Samsung Galaxy Note 10 висококвалитетен случај на TPU во јасен за употреба со Samsung Galaxy Note 10 3-Pack! е одлична случаи на TPU, заштитнички покритие мултипак ставка по намалена цена под 20 долари што не можете да ги пропуштите. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во првобитната фабрика. Неговите димензии се 0,60 x 7,25 x 3,50 инчи и тежи 0,34 фунти. Овој 3 x Samsung Galaxy Note 10 висококвалитетен случај TPU во јасен за употреба со Samsung Galaxy Note 10 3-Pack! е ставка за случаи на TPU од нашите заштитни опфаќаат збирки со повеќекратни активности што доаѓа со целосна гаранција за задоволство. Не 1, туку 3 артикли!. Направено од кристален браник на рабовите и технологијата за апсорпција на шок на перничињата на аглите. Тенок и ултра елегантен случај додава скоро нула тежина на вашиот телефон. Неверојатно јасен случај, го истакнува дизајнот на вашиот телефон. Овозможува заштита од секојдневно абење и солза, гребнатини, ознаки и гребење.

За производот

Избор на клиент