0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Добро ткаени кралеви на кралевите грчки клуч сина модерна гума Дамаск грб не-лизгање 9 31

Добро ткаени кралеви на кралевите грчки клуч сина модерна гума Дамаск грб не-лизгање 9 31

DEN 1044.64
Достапно за нарачка

Достапност

Тради со скали со гума, најлонски купови, не се лизгаат и лесно се чистат во машината за перење предно на вчитување. Наменето да издржи абење во области со висок сообраќај и да изгледа добро да го стори тоа. Синтетичките материјали се издржливи и отпорни на временски услови, калапи за отфрлање и мувла и се спротивставуваат на исчезнување од изложеност на УВ. Класичен скалила за цвеќиња на Дамаск, скара со шик, потресен изглед. 100% најлон куп. Машина направена во Турција. Поддршката од гума што не се лизга, ги одржува шарите на место. Купот е антимикробно, инхибирајќи го калапот за раст, мувла и бактерии. Трајни и отпорни на временски услови за сите сезонски употреба во затворен простор и надвор . дамки и УВ отпорни на избледени . машини што се мијат, само миење на миење. Дамки престој и избледени. Дизајнот што не се лизга и машината спречува лизгање на скалите и е супер лесен за чистење.

За производот

Избор на клиент