0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Pacer 320C Chrome Mod Steel Wheel Rim + 5x5. Количина се вклопува во Изберете: 1994- Dodge RAM 1500, 2005- Dodge Dakota

Pacer 320C Chrome Mod Steel Wheel Rim + 5x5. Количина се вклопува во Изберете: 1994- Dodge RAM 1500, 2005-

DEN 2239.68
Достапно за нарачка

Достапност

Дизајнот без глупости и сјајниот изглед му помага на Pacer 320 C Chrome Mod Wheel да го надополнете вашето возење без да ги надминете сетилата. Класичен хромиран финиш го подобрува современиот, врвен изглед на овој раб, со што вашиот уличен стил изгледа позитивно без напор .. . Поставување на темпото за иновативен дизајн на тркала од 1972 година, ПАЦЕР е доверлив производител на обични тркала. Со дизајни за поставување трендови и неспоредлива конструкција, Pacer Binds се препознаваат како избор на квалитет од граница до граница и брег до брег. Изберете класичен квалитет и поставете го темпото. 16x7 Pacer 320 C Chrome Mod Steel Wheel Rim +0 5x5,50 QTY 1.

За производот

Избор на клиент