0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Чудо нација момчиња бргу суви стебла за пливање, UPF 50+, големини 4- & хаски

Чудо нација момчиња бргу суви стебла за пливање, UPF 50+, големини 4- & хаски

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Одржувајќи го удобно и ладно, нема подобар начин да се направи лето отколку во брзите суви стебла за пливање на Wonder Nation, комплетни со заштита од 50+. Повлечете стајлинг. Еластична половината со Faux Drawcord. Џеб на задниот дел; Дупка за одвод на очите; печатење на сите. Заштита на UPF 50+. 53% полиестер/38% рециклиран полиестер/9% спандекс. Машина за перење. Увезени. Брзи суви стебла за пливање со UPF 50+ за момчиња од Wonder Nation.

За производот

Избор на клиент