0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Едноставно Дејзи челик во боја квадратна светлина светла Божиќна мека вртена полиестер во затворен простор за фрлање на отворено, 18 18

Едноставно Дејзи челик во боја квадратна светлина светла Божиќна мека вртена полиестер во затворен простор

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Стилирањето на вашиот дом за празниците никогаш не било толку лесен отколку со едноставно маргаритка 18 "x 18 " челична светла светла затворена/надворешна перница од нашата колекција за весело за одмор. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде стил на вашиот трем, палуба или внатрешен двор! Овие декоративни перници се отпечатени од обете страни и се направени со мека и издржлива надворешност на полиестер, и совршено исполнети со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Ткаенината се третира да биде отпорна на мувла и мувла за да можете да изберете да го истакнете вашиот затворен или украсен декор. Тие се зашиени затворени со работ на нож и можат лесно да се забележат или да се исушат. Boundе ја обожавате празничната атмосфера донесена во вашиот дом со овие зачудувачки дизајни за да го направите вашиот дом весел и светла. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

За производот

Избор на клиент