0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Olоли ammемис Бафало карирана со појавување на семејна божиќна унија во костум за пижами

Olоли ammемис Бафало карирана со појавување на семејна божиќна унија во костум за пижами

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Подготвени, поставени, Snap! Слика-совршено појавување на карирани семејни божиќни пижами од olоли ammами ја одржуваат и вашата семејна фотографија подготвена и пријатна. Бафало кариран унија костум е симпатична со приложена аспиратор во која има 3Д-анкери и лесен патент-фронт. Идеален избор за лежење на Бадник за отворање подароци на Божиќното утро. Има дури и соодветна бандана за Фидо! Материјал : 100% полиестер; отпорен на пламен. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж; прикачен аспиратор со 3Д -мравки. Затворање : Целосен поштенски фронт. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Карактеристики : манжетни со ребра со контраст; Сеопфатна карирана шема на Бафало; мека и пријатна. Бафало карирано совпаѓање на семејните Божиќни пижами унија од olоли ammамис.

За производот

Избор на клиент